Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Witam,

mój Tata znany wielu Forumowiczom jako tomek1950 jest bardzo ciężko chory. Miał rozległy wylew. Wczoraj był raz operowany, a przed chwilą skończyła się druga operacja. Będzie utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej aż do poniedziałku. Jego stan jest bardzo poważny. Jedyne co mu może teraz pomóc to wszelkie wsparcie, dobre myśli i modlitwy. Wiem, że społeczność Muratora jest dla mojego Taty ogromnie ważna. Dlatego chciałabym prosić wszystkich, którzy go znają o duchowe wsparcie, dobre myśli, modlitwy...

Wiem, że ludzie ciężko chorzy, nieprzytomni czują takie wsparcie i ono im pomaga.

Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to mnie załamałaś.

 

Mam nadzieję, że wszystko skończy się na strachu i niebawem będziemy wspólnie pić piwo.

Pocałuj Tomka ode mnie bardzo mocno.

Gdyby była potrzebna jakaś pomoc w W-wie - daj znać. Jestem do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bardzo smutna wiadomość :( ... miałem nadzieję po przyjeździe do Polski odwiedzić go w Komturii i wspólnie pogrillować ...

Jeżeli mogę w czymś pomóc z Florydy to proszę o kontakt na PW

Mam nadzieję jednak, że w miarę szybko wróci do zdrowia i pelni sił.

Wierzę w to.

Pozdrawiam niezmiernie serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo modlić się za Niego i wierzę, że wróci do zdrowia - Jego wiara i optymizm zawsze były ogromne, teraz Mu pomogą.

Myślę bardzo i bardzo smutno, że musi przez to przechodzić. :(

Jeśli tylko mogłabym w czymś jeszcze pomóc, może załątwić jakies lekarstwa z Niemiec - tylko dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

bardzo dziękuję Wam za wsparcie duchowe i słowa otuchy. To jest właśnie to, czego najbardziej mój Tata i nasza rodzina potrzebujemy. I tylko to może w tej chwili mu pomóc. Lekarze robią swoje. Tata leży w szpitalu w Olsztynie, Mama jest przy nim codziennie. Trzeba czekać. Ten wylew był prawdopodobnie spowodowany wypadkiem samochodowym. W piątek Tata zatrzymał się przed przejazdem kolejowym, a ktoś w niego wjechał bardzo mocno w tył. Tata był obejrzany przez neurologa i ortopedę, ale nic nie stwierdzili. Kilka dni później z niezwykle silnym bólem głowy, a zaraz potem utratą świadomości został zabrany karetką do szpitala. Okazało się, że to rozległy wylew.

Będę Was informować o zmianach i bardzo proszę o wszelką modlitwę, wsparcie, dobre myśli, energię.... i co tam jeszcze przyjdzie Wam do głowy.

Wiem, że do Tomka to dotrze.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...